AC S.A. to wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent nowoczesnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG do silników benzynowych oraz diesla.

Największa w Polsce firma z segmentu instalacji gazowych

AC S.A. cieszy się ponad 50% udziałem w rynku krajowym. Potwierdza to ilość aut z instalacją STAG obecnych na polskich drogach, licząca obecnie pond 1 milion pojazdów. Doświadczenie i stały rozwój oferty niezmiennie od 30 lat plasuje Spółkę na pozycji lidera i prekursora zmian w obszarze instalacji autogaz. Niemal 900 pracowników czyni z AC również jednego z największych pracodawców w regionie północno-wschodniej Polski.

Stabilny i mocny partner dla kontrahentów zagranicznych

Rozwiązania zastosowane w ofercie marki STAG były i są pionierskimi na rynku na skalę światową. O jakości produkowanych instalacji autogaz świadczy obecność na rynkach całego świata oraz około 5 mln samochodów z instalacją STAG na świecie. Marka STAG skutecznie dociera do ponad 50 krajów, otwierane są oddziały zagraniczne, nawiązywane owocne relacje handlowe. Sprzedaż zagraniczna stanowi ponad 60% całkowitych przychodów firmy.

Odpowiedzialna organizacja

Niekwestionowana pozycja lidera ekologicznych rozwiązań w dziedzinie alternatywnych systemów zasilania pojazdów mechanicznych, to efekt naturalnej synergii wieloletniego doświadczenia firmy i specjalistycznej wiedzy jej pracowników. Firma posiada własne Centrum Badawczo – Rozwojowe AC SA, gdzie obok prac nad prototypami nowych wyrobów, realizowane są projekty usprawniające procesy produkcyjne Spółki jak i jakość istniejących już wyrobów.

AC S.A. to pionier w zakresie:
  • produkcji i sprzedaży podzespołów i zestawów samochodowych instalacji gazowych LPG/CNG
  • produkcji i dystrybucji elektroniki samochodowej
  • dystrybucji części samochodowych

Więcej informacji o firmie AC S.A. i marce STAG znajduje się na stronie: http://www.ac.com.pl

© Copyright 2020 Car Service Theme by QuanticaLabs